תקליטנים

תקליטן או בשפה הנפוצה יותר די ג'יי הוא האיש שמנגן ובוחר איך תנגן המוזיקה המוקלטת מראש במסיבה או האירוע. כיום מקצוע הדי ג'יי קיבל מעמד של יוקרה, בעיקר בגלל בני הנוער. הרי אין מועדון שמנגן מוזיקה ללא די ג'יי. תקליטן הוא המונח העברי של המילה אך כיום קיים קצת שוני בין תקליטן לדי ג'יי – למרות שמדובר באותו מקצוע ואותם אמצעים וציוד. די ג'יי מנגן יותר במסיבות ומועדונים. תקליטן בוחר ומנגן את המוזיקה באירועים כמו חתונות, ימי הולדת, בר מצווה וכ'ו. יחד עם התקליטן, קובעים המזמינים מראש באופן פרטני את המוזיקה שתנגן באירוע.

ציוד תקליטנים

תקליטנים איכותיים מחזיקים ברשותם ציוד משוכלל בשווי עשרות אלפי שקלים. בין היתר מדובר במכשירי השמעה, תקליטים, מערכת הגברה, מיקרופון ואוזניות. חלקם אף עושים שימוש במחשב צמוד. על מנת לשמור על הציוד היקר התקליטנים עצמם משתמשים בשירותי הובלות מקצועיים ומבטחים את הציוד כנדרש. על תקליטן חלה חובה לבטח כל עובד מטעמו כמובן. איגוד התקליטנים בישראל אף הגדיר תקן בטיחות בסביבת העבודה.

תקליטן איכותי – לעשות את הבחירה הנכונה!

תקליטן לבר מצווה הוא זה שיסחף את האורחים שלכם אל רחבת הריקודים וידאג לחוויה בלתי נשכחת. בעצם, האווירה וההצלחה של האירוע תלויה רבות בתקליטן ולכן לבחירת תקליטן יש חשיבות רבה. מומלץ לבחור תקליטן בעל ניסיון ומוניטין גבוה. ניתן לבדוק באילו אירועים הוא ניגן ולבקש המלצות. תקליטן איכותי ידע בשמחה כיצד להציג לכם את שלל עבודותיו. מומלץ לבחור בתקליטן חבר באיגוד המקצועי לתקליטני ישראל. אין ללכת על מה שזול ביותר – כי ספק אם האורחים שלכם יסלחו לכם על השעמום לו גרמתם במהלך האירוע הפרטי שלכם.

לא ללכת על התקליטן הראשון – אלה לבחון כמה!

מומלץ ביותר לבצע השוואת מחירים בין תקליטנים. במקרה כזה יהיו לכם ביד כמה אפשרויות בחירה. מתוך ההתרשמות עם כל תקליטן, תוכלו לקבוע מי התקליטן המתאים לכם ביותר לקריוקי לילדים ולאו דווקא על פי המחיר. ניתן לבחון כל תקליטן על פי וותק, עבודות ואף לבדוק את אתר האינטרנט הפרטי של כל אחד או לחפש ברשת האינטרנט תמונות מתוך אירועים בו השתתף התקליטן.

איך לחסוך כאבי ראש? לארגן את הכול מראש!

חשוב מראש לפגוש את התקליטן או מפעיל קריוקי ולסגור איתו על כל הפרטים – אפילו הקטנים ביותר. אסור בשום אופן שהאירוע התעכב בעקבות פשלה מצידכם או מצד התקליטן. יחד עם התקליטן הכינו את רשימת השירים שיושמעו לכל אורך הערב. קחו בחשבון את סוג וגיל האורחים על מנת לבחור את השירים הטובים והמתאימים ביותר לאירוע. תקליטן מקצועי יפגין שליטה בז'אנרים וישלב אותם בצורה מצוינת באירוע. חשוב להכין את המוזיקה לכל שלב באירוע. אם מדובר בחתונה, יש לדאוג למוזיקת רקע נעימה ובעוצמה שתאפשר לאורחים לשמוע אחד את השני בזמן קבלת הפנים והארוחה. בזמן הריקודים העוצמה והמוזיקה יכולה להיות שונה בתכלית – אין מה לדבר! הגיע הזמן לצאת לרחבה! יחד עם צלם האירוע יש לוודא כי ניתן לבצע חיבור ישיר למערכת התקליטן לטובת הקלטת הסאונד.

הוספת מאמר לאתר?

    קידום אתרים מקצועי בגוגל קידום אתרים מקצועי בגוגל
    דילוג לתוכן