שירותי בר

שירותי בר מיועדים לאירועים שונים כמו כנסים, השקות, חתונות, ימי הולדת, חגיגות, מסיבות ועוד. שירות הניתן הן לקהל הפרטי והן לקהל העסקי. בחצר הבית הפרטי, הווילה המושכרת, באולם וחצר האירועים, במועדון, בטבע ועוד. רמת ועיצוב השירות שונה בין שירותי בר לאירועים השונים בארץ. בענף פועלות עשרות חברות הפעילות שירותי בר לאירועים, בר אקטיבי, בר קפה ועוד.

עיצוב שירותי בר

הרושם הראשוני של האורחים הוא לגבי העיצוב של הבר. ניתן לפתוח עמדת בר רגילה וניתן לבנות עמדה מעוצבת היטב אשר רק תמשוך אליה אורחים. לא רק עיצוב הבר, אלה שניתן לעצב את הבקבוקים והכוסות. חלק משירותים החלו לספק בקבוקים וכוסות מוארים – דבר מרשים במיוחד. אופן ההגשה, הלבוש והמראה של הברמנים גם כן משפיע על איכות שירות הבר.

מה ניתן לשלב בבר?

שירותי בר אקטיבי לאירועים משלבים משקאות אלכוהוליים איכותיים, בר קפה אספרסו, בירה ממגוון מותגים ואפילו בר סושי. שירותי בר איכותיים מציבים תפריטים של קוקטיילים שונים ועובדים עם מוצרים מקוריים אשר הוכיחו את עצמם באירועים קודמים. בין השירותים שמספק בר אירועים – הוצאת צ'יסרים לרחבת הריקודים, חלוקת שתייה בקבלת הפנים ועוד. לא רק שתייה, אלה שניתן לשלב באירוע בר ממתקים וקונדיטוריה.

כיצד לבחור שירות בר?

כדאי לבחור בחברת שירותי בר לאירועים אשר מסוגלת לספק שירות במספר מוקדים ואשר מחזיקה בברמנים מנוסים ומוכשרים ע"י בתי הספר המובילים לברמנים. ניתן לעצב את הבר בדומה למקום האירוע ובשיתוף מפיק או מעצב האירועים. חברה איכותית למתן שירותי בר לאירועים תשמח להציג לכם תמונות וקטעי וידאו משלל אירועים על מנת שתוכלו להתרשם. מומלץ לבצע השוואת מחירים ולבחון את ההצעה הטובה ביותר.

שילוב שירות בר באירוע מוצלח

יש לסגור מראש עם חברת שירותי הבר על כל הפרטים לגבי סוג הבר והמצרכים שיהיו בו. יש ליידע את הבר בכמות המוזמנים ומשך האירוע על מנת להביא מספיק ברמנים, משקאות וכוסות. נהוג כי על כל 70 מוזמנים יהיה באירוע ברמן אחד וכ-300 כוסות. כאשר עיקר העבודה היא בזמנים מסוימים. בקבלת הפנים או לקראת סיום האירוע. יש לוודא גם את נושא הכשרות של שירות בר קפה לאירועים. צוות הברמנים חייב להגיע לאירוע כמה שעות לפני תחילתו על מנת להספיק לארגן את הבר והמשקאות השונים. מומלץ אף לחתום על הסכם כתוב כי הבר יתפקד ללא הגבלת משקאות לאורך כל האירוע.

הוספת מאמר לאתר?

    קידום אתרים מקצועי בגוגל קידום אתרים מקצועי בגוגל
    דילוג לתוכן