שילוח בינלאומי

שילוח בינלאומי מיועד לקהל העסקי והפרטי כאחד על מנת לבצע העברה מישראל לכל מדינה אחרת ברחבי העולם. כמו כן, על מנת להעביר מחו"ל לישראל. בדרך כלל מדובר בישראלים אשר עוברים לגור לחו"ל, עסקים וחברות אשר פותחות סניפים בחו"ל או שעושות העברה מלאה של העסקים לחו"ל – לפעמים יותר זול ומשתלם לפעול מחו"ל. לצורך העניין, ניתן להעביר משרדים, מוצרים, חפצים ביתיים וכל דבר חוקי אחר באמצעות שילוח בינלאומי. עושים זאת ע"י העברה בדרך אווירית והעברה בדרך ימית. יותר אין דרכים לעשות את זה. בשילוח בינלאומי יש הרבה אלמנטים קריטיים אך על כך נדבר בהמשך.

שילוח אווירי

מטוסי תובלה או מטוסי נוסעים עם תא מטען גדול המיועד למטרה זו – הם אלו שמבצעים את ההעברה שהזמנו בפועל. לעיתים קרובות, חברת שילוח בינלאומי נותנת ללקוח לבחור בין העברה אווירית לימית. להעברה אווירית יש את יתרון המהירות על פני האונייה, אך יחד עם זאת לא כל חפץ ניתן להעביר באוויר הן בגלל ההיבט הביטחוני והן מהיבט הכמותי. אם אתם חברה או מפעל ייצור, והכוונה היא להעביר המון ציוד, לא תמיד ניתן לעשות זאת באמצעות האוויר. שילוח אווירי כמובן יקר יותר משילוח ימי.

שילוח ימי

ספינות תובלה מתאימות על מנת להעביר מטען בכל גודל וכמות. גם מטען בעל סכנה בטיחותית ומטען רגיש אשר חשוב שיהיה יציב ניתן להעביר באמצעות ספינה. עצם העובדה כי לתוך מכולות הספינה ניתן להכניס ציוד רב, מוזילה את המחיר של שילוח בינלאומי באמצעות הים. יחד עם זאת, שילוח ימי יכול לקחת הרבה יותר זמן והלחות בים די גבוהה. היום ניתן להתקין את האמצעים הדרושים על מנת להעביר את המטען בטמפרטורה הנדרשת. חיישנים מיוחדים יכולים לתת לכם תמונת מצב ואפשרות פיקוח על הציוד שאתם מעבירים, אך הדבר לא תמיד הכרחי.

חברות שילוח בינלאומי

שילוח בינלאומי ניתן ע"י חברת משלוחים העוסקות בכך וחברות הובלות גדולות בארץ. אך תהליך של הובלה בארץ והובלה לחו"ל שונה בתכלית. חברת שילוח בינלאומי אחראית להסדיר את עניין המכס, לבטח את הציוד שלכם ולפעול על פי החוקים של אותה מדינה אליה הציוד אמור להגיע. לצורך העניין, חברות שילוח רבות מחזיקות במומחים ואנשי מקצוע המכירים את חוקי ונהלי המכס של מדינות שונות.

כאשר עושים העברה לחו"ל חשובה האריזה והתאמת המכולות אל הציוד שלכם. לפני ביצוע העברה, חברת שילוח בינלאומי תאחסן את הציוד שלכם במחסנים הפרטיים, אם יש בכך צורך. החברה בדרך כלל אחראית להביא את המטען אל הספינה ולקחת אותו אל המקום החדש במדינה הזרה באמצעות שימוש בחברות הובלות זרות או סניפי החברה הנמצאים במדינה.

שילוח בינלאומי – כמה זה עולה?

המחיר של שילוח בינלאומי תלוי בין היתר בפרמטרים הבאים: מה משקל המטען? מה צורת המטען? מה מידות המטען? האם יש צורך בקירור או התקנת אמצעים נוספים בעת שינוע המטען? ומה בכלל שווי המטען וקלות הנזק על מנת להתאים לו ביטוח העברה מתאים? בתום איסוף כל הנתונים הדרושים, חברת שילוח בינלאומי איכותית תוכל לספק לכם הצעת מחיר הגיונית. מומלץ לבצע השוואת מחירים בין חברות שילוח בינלאומי באמצעות הטופס מצד שמאל.

מחפשים חברה אמינה המספקת שירותי שליחויות? לי שליחויות – 1-700-703-709

הוספת מאמר לאתר?

    קידום אתרים מקצועי בגוגל קידום אתרים מקצועי בגוגל
    דילוג לתוכן