קייטרינג

קייטרינג הוא הפתרון לכל מי ששובר את הראש איך לארח את כל המשפחה לחג או לאירוע רב משתתפים כמו חתונה או בר מצווה. לא כולנו אוהבים לערוך קניות גדולות במרכול, לעמוד במטבח שעות על גבי שעות, לחשוב ולהתייגע איך לגוון את הארוחה, איך לתת מענה לצמחונים ולאוהבי הבשר שבאורחינו ולחשוש. אולי אין מספיק אוכל, אולי האוכל לא טעים, ומה יגידו האורחים.

ואחרי כל ההכנות והזמן שהושקע בהכנת האירוע, האורחים הולכים איש איש לביתו ואתם נותרים עם ערימות של כלי אוכל, כוסות וסכו"ם שצריך לשטוף, לסדר ולהחזיר לארונות. אתם כל כך עייפים מהעבודה הרבה לפני החגיגה, מהאירוח ומהעבודה שמחכה לכם בתום הערב שלא הצלחתם ליהנות. לשם כך הומצא שירות קייטרינג לאירועים קטנים.

מה נותן לנו שירות קייטרינג?

בשנים האחרונות הפכו שירותי חברות קייטרינג בצפון למגוונים מאוד: שירות קייטרינג מעניק לכם כמובן אוכל מוכן. אין צורך לקנות מצרכים ולבשל. הכול מגיע לביתכם מסודר ומאורגן. בנוסף לאוכל מוכן תוכלו לקבל מחברת קייטרינג גם שירותי עיצוב שולחנות וסידור המקום, בביתכם או במקום אותו שכרתם.

כמעט כל חברת קייטרינג מציעה בנוסף אפשרות לשכור מפות ומפיות, כלי אוכל הכוללים צלחות , כוסות וסכו"ם, כסאות, שולחנות ואגרטלים לסידור פרחים. אם תזדקקו לשירותי מלצרים תוכלו כמובן לשכור כמה מלצרים בהתאם לכמות האנשים שהוזמנו ובהתאם לצורת ההגשה – מזנונים או הגשה לשולחנות. חישוב כמויות החומרים והמוצרים להכנת האוכל, השתיה והציוד הנלווה נעשה על ידי חברת הקייטרינג ואינכם צריכים לחשוש שמשהו יחסר.

תפריטים בחברת קייטרינג

חברות הקייטרינג הרבות הנמצאות היום בשוק מציעות תפריטים חדשים ומגוונים המותאמים לכל חג או אירוע. התחרות בין חברות הקייטרינג גורמת לשיפור השירות ללקוחות הישנים והחדשים וכולם מרוויחים. חברות קייטרינג קשובות לצרכי הלקוח, ומתאימות את התפריט והעיצוב, הכלים והציוד למקום, לסוג האווירה ולאורחים. חברת קייטרינג חלבי בצפון טובה תוכל להציע תפריט כשר, צמחוני, בשרי, תפריט לילדים, מנות מיוחדות לאנשים סוכרתיים ושומרי דיאטה, והכול בשילוב גיוון וחדשנות במנות.

ומה עם השתייה בחגיגה שלנו?

השתייה באירוע מותאמת לסוג האירוע ומיקומו. אם אתם עורכים ארוחת חג בביתכם תוכלו להתאים את סוג היין לאוכל שיוגש ולהוסיף יין מבעבע משני סוגים שונים. אם מדובר באירוע כמו חתונה, בר מצווה או חגיגת חתונת כסף במקום שכור, תוכלו לקבל מחברת קייטרינג שתייה קלה וחריפה על השולחנות, ואף להוסיף בר משקאות נפרד. משקאות חמים יכולים להיות מוגשים אל השולחנות או בבר נפרד עם קינוחים שונים ומגוונים.

מחירים לשכירת שירותי קייטרינג

לאחר שקיבלתם המלצה על כמה שירותי קייטרינג, בקשו הצעות מחיר ובדקו מה חברת הקייטרינג מציעה בתמורה למחיר המבוקש. השוו את ההצעות, בחרו ותיהנו מראש שקט. אם בחרתם לשלב בין שירות קייטרינג לבישול ביתי שלכם, או שירות קייטרינג מלא, עכשיו תוכלו להתרווח וליהנות מארוחה נינוחה, חברה נעימה של המשפחה והחברים ואירוח בלי דאגות וטרחה.

הוספת מאמר לאתר?

    קידום אתרים מקצועי בגוגל קידום אתרים מקצועי בגוגל
    דילוג לתוכן