צלם אירועים

מזל טוב. אירוע טוב מתוכנן בחייכם. חתונה, בר מצווה או ערב משפחתי, אירוע של חגיגה ושמחה. בחרתם בגדים, תאריך ומקום לחגוג בו את האירוע ואת הקייטרינג והזמנתם את החברים והמשפחה. אתם כבר יודעים שאחרי כל ההכנות, הסידורים וההתרגשות לקראת האירוע, תגיעו לערב המיוחל, תתחבקו עם כולם, תצחקו ותתרגשו אבל מכל זה לא תזכרו הרבה. עליכם לדאוג שהאירוע יתועד בסרט וידיאו ותמונות שישמרו את הזיכרונות מהערב שלכם, ומתי שרק תרצו תוכלו להיזכר ברגעים הקסומים מאותו הערב. עושים זאת באמצעות שימוש בשירותי צלם אירועים.

מה כולל שירות צילום אירועים

כעת אתם צריכים למצוא צלם אירועים שינציח את החגיגה. צילום אירועים אינו דבר של מה בכך. שירות צילום אירועים בסיסי מציע לרוב צוות צילום אירועים מקצועי הכולל לפחות שני צלמים המצלמים תמונות סטילס ולפחות צלם אירועים אחד המסריט ומתעד את האירוע במצלמת וידאו. אם תרצו תוספת לתיעוד האירוע תוכלו לשכור צלם אירועים שיצלם את החגיגה במצלמת רחף מזווית פחות שגרתית בצילום אירועים רגיל. מצלמת רחף מצלמת את האירוע מלמעלה ובהחלט מעניקה מימד נוסף לסרט. צוות הצילום שבחרתם צריך להבטיח לכם גם שירות עריכה מקצועי ואיכותי, ושירות עיצוב אלבום התמונות , ומסירת כל החומר תוך פרק זמן קצר כפי שנקבע מראש.

כאשר תפגשו עם צלם אירועים עליו קיבלתם המלצות, בקשו ממנו שיראה לכם עבודות מאירועים אחרים בהם צילם, ובדקו אם סגנון העבודה, צילום האירוע והעריכה של הסרט והתמונות מוצא חן בעיניכם. כמו כן כדאי לבקש ולוודא עם צוות צילום האירוע או עם צלם האירועים אותו בחרתם זמן הגעה למקום האירוע, ובמקרה של חתונה, ליווי של צוות צלמי חתונות לשם תיעוד ההכנות לטקס, איפור, התארגנות וצילומים של לפני החופה כולל האורחים והמשפחה.

אל תתנו לסטודיו של צילום אירועים להחליט אילו תמונות יכנסו לאלבום. בקשו מצלם האירוע או צוות צילום אירועים לתת לכם את האפשרות לבחור אילו צילומים יכנסו לאלבום, ואת ההעתקים הדיגיטליים של כל התמונות כך שתוכלו ליצור בעצמכם עוד אלבומים אם תרצו בכך. אל תשכחו לבקש גם מספר העתקים מסרט הוידיאו אותם תוכלו לתת כמזכרת לבני משפחה נוספים.

כמה עולה לשכור שירות של צוות צילום אירועים מקצועי או צלם אירועים?

ארגון האירוע שלכם כרוך בבחירת ספקי שירות שונים על פי המלצות והצעות מחיר מכל אחד מספקים אלה. אם בחרתם צלם אירועים במרכז או צוות צילום אירועים על פי המלצה חמה מחבר או קרוב משפחה אל תהססו לבקש מהם הצעת מחיר ולהשוות אותה מול הצעות אחרות מצלמי אירועים אחרים. עם בדיקת המחיר המוצע לכם עבור צילום האירוע בדקו מהו היקף השירות שאתם מקבלים עבור הכסף שלכם. צלם אירועים מקצועי ומיומן ידאג לכך שהאירוע המשמח יתועד וייזכר בצורה הטובה ביותר.

הוספת מאמר לאתר?

    קידום אתרים מקצועי בגוגל קידום אתרים מקצועי בגוגל
    דילוג לתוכן