עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים הינו הליך לנשים שרוצות שפתיים יפות יותר. בהליך מסוג זה ניתן לעצב את השפתיים בהתאם לרצונכם. הליך שכולל בעיקר הזרקה של חומר מיוחד לעיבוי השפתיים. במשך השנים עוד ועוד ישראלים מבצעים טיפול של עיבוי שפתיים במרפאות האסתטיקה השונות בארץ אשר מעניקות את הטיפול. מדובר על נשים בנות 18 ומעלה אשר לא תמיד מרוצות מהגודל והעובי של השפתיים שלהן. השפתיים שלנו הינו דבר בולט מאד ביופי הכללי שלנו. התוצאה של עיבוי שפתיים תלויה במיומנות מרפאת הטיפול והתאמת חומר המילוי של השפתיים.

חומרי עיבוי שפתיים

ניתן למצוא מגוון סוגים של חומרים למילוי שפתיים. הבחירה בחומר הנכון היא ההחלטה החשובה ביותר – על מנת לקבל תוצאות מושלמות. קיימים חומרי מילוי סינטטיים אשר מביאים לתוצאה קבועה וכן חומרים טבעיים אשר מביאים לתוצאה זמנית. החומרים הטבעיים מיועדים לאלו שחוששים מהסיכונים או התוצאות של טיפול עיבוי שפתיים. אם קיים החשש, ניתן פשוט לבצע את הטיפול הראשוני באמצעות חומר טבעי ולאחר מכן, כאשר התוצאה תיעלם לבצע טיפול סינטטי על מנת לשמר את עיצוב השפתיים באופן קבוע. כמובן שאם חוזרים על התהליך, ובהנחה שאתם מרוצים, מומלץ לבצע זאת ע"י אותו רופא.

בעיבוי שפתיים קבוע משתמשים בחומרים סינטטיים כמו סיליקון וניו אלקמיד. בעוד שבעיבוי שפתיים זמני משתמשים בחומרים כמו קולגן. המונח עיבוי שפתיים זמני משתנה בהתאם לחומר הטבעי או הביולוגי בהליך הטיפול. התוצאה יכולה להחזיק מספר חודשים ואף מספר שנים, בהתאם לחומר. העניין הוא כי החומר הטבעי והביולוגי נספג לתוך הגוף לעומת החומר הסינטטי. למרות זאת, רבים מעדיפים דווקא את חומר הסיליקון וביו אלקמיד על מנת לשמור על תוצאה קבועה ולא לחזור שוב על הטיפול.

התוצאה של עיבוי שפתיים

בהתאם לחומר עיבוי השפתיים נראה את התוצאה הסופית. כאשר נשתמש בחומר סינטטי מסוג ביו אלקמיד אנחנו נראה את התוצאות כבר כעבור מספר ימים, אך כאשר נשתמש בסיליקון לעיבוי השפתיים נראה את התוצאות כעבור כמה חודשים. במקרה של ביו אלקמיד נדרש טיפול אחד. במקרה של שימוש בסיליקון נדרשים כמה טיפולים על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. למרות שכאשר מדובר בסיליקון או ביו אלקמיד מדברים על תוצאה קבועה של עיבוי שפתיים – היא בכל זאת תיעלם בשלב כלשהו, גם אם הדבר ייקח כמה שנים.

מרפאות אסתטיקה לעיבוי שפתיים

כאשר בוחרים במרפאת האסתטיקה לביצוע טיפול של עיבוי שפתיים מומלץ לבדוק כי לקליניקה כל האישורים הנדרשים ע"י משרד הבריאות ואת הטיפול מבצע רופא עם רישיון בתוקף ולא קוסמטיקאי כלשהו. בהתאם לניסיון ומיומנות הרופא אשר מעניק את הטיפול, תלויה התוצאה ואיכות עיצוב השפתיים שלכן. מרפאה שמחזיקה בוותק והמלצות עדיפה על קליניקה חדשה. בענף מגוון קליניקות מוכרות אשר צברו מוניטין והוכיחו את עצמן בטיפולים המוצלחים שהעניקו. מומלץ לבצע השוואת מחירים על מנת לקבל הצעות ממרפאות מובילות לעיבוי שפתיים.

הוספת מאמר לאתר?

    קידום אתרים מקצועי בגוגל קידום אתרים מקצועי בגוגל
    דילוג לתוכן