מולטיפמילי

בארצות הברית מקובל מאד להתגורר במתחם משפחות עם ילדים וליצור קהילה לטווח ארוך. עם הזמן נבנים עוד ועוד מתחמי מולטיפמילי שזו בדיוק המהות שלהם והם מספקים למשפחות רבות ולאנשים שונים את הצורך להיות חלק מקהילה משמעותית ולדעת שהם תמיד מוקפים באנשים ולעולם לא יימצאו לבדם. איך כל זה קשור לעולם הכלכלה וההשקעות? בכך שעל מנת להקים מתחם כזה יש צורך בהון לא קטן ובגיוס כספים דרך משקיעים שיש להם סכומי כסף גבוהים שהם לא משתמשים בהם וישמחו להשקיע אותם בתמורה להשתתפות בהכנסה שתגיע מאוחר יותר מדמי השכירות של אותן משפחות שיגיעו לגור במתחם.

 

מה צריך לדעת על מתחמי מולטיפמילי?

ראשית, מה שהכי חשוב לדעת הוא שמדובר בעניין חדש יחסית אך כזה שיש לו התעוררות גדולה וחקה. מתחמי מולטיפמילי מתאימים מאד להלך המחשבה של העם האמריקאי והם מספקים לאמריקאים את הצורך להיות חלק מקהילה, לדעת שיש סביבם אנשים כל הזמן ולהוות קהילה גם עבור אנשים אחרים. כאשר המתחם הזה כולל בריכת שחייה, חדר כושר, מתקני שעשועים לילדים והוא ממוקם בסמיכות לבתי ספר, מרכזי קניות וגני ילדים או מרפאות – אין ספק שיש בו את כל מה שהמשפחה הממוצעת צריכה והיא בהחלט תוכל להעביר במתחם כזה חיים שלמים. בדיוק על זה מסתמכים קבוצות המשקיעים כאשר יתנו את ההון שלהם ויידעו שההכנסה החודשית מובטחת למשך הרבה שנים.

 

איך להצטרף לקבוצות השקעה?

המשקיעים הישראלים צריכים למצוא חברת ניהול שיש לה את הקשרים הדרושים בארצות הברית ותוכל לספק להם את כל המידע אודות ההשקעה שלהם – סכום ההשקעה האפשרי או הנדרש, מה התנאים של העסקה וכמובן מתי הם צפויים להתחיל ליהנות מדמי שכירות שיגיעו אליהם בדמות הכנסה לאורך הזמן. בעסקאות נדל"ן ידוע כבר על מתחמי מולטיפמילי שנחשבים לפופולריים ומבוקשים מאד וחברות ניהול השקעות יודעות למצוא את העסקאות האלה ולהציע אותן ללקוחות שלהן.

מי שמתעניין בהשקעה במתחמי מולטי פמילי בארצות הברית מוזמן לקבל ייעוץ וליווי מקצועיים מחברת WISER, עם ניסיון וידע עשירים וליווי השקעות נדל"ן רבות בארצות הברית.

קרן השקעות אלטרנטיביות

על מנת להתעניין בשוק ההון ואולי גם להתחיל להשקיע צריך להכיר מגוון רחב של מושגים חדשים ואת המשמעויות שלהם. קרן השקעות אלטרנטיביות היא מושג כזה שלאחר שמכירים אותו ומבינים את המהות שלו גם מבינים שהוא יכול להוות מסלול השקעה מצוין עבור חסרי ניסיון או עבור אלה שעושים את הצעדים הראשוניים שלהם בעולם ההשקעות. את המושג הזה למשל אפשר לפרק לשני מושגים אחרים – קרן, שהמשמעות שלה במקרים מסוימים היא איחוד של כמה השקעות ביחד והשקעות אלטרנטיביות שמהוות השקעות אחרות מאלה המוכרות במניות בשוק ההון או בבורסה. רק שמאגדת בתוכה כמה השקעות אלטרנטיביות יכולה להיות הצעד הראשון בהשקעות.

 

מה כדאי לדעת על קרן השקעות אלטרנטיביות?

מה שהמשקיע הפוטנציאלי צריך לדעת אודות קרן השקעות אלטרנטיביות יהיה דומה למאפיינים שעליו לדעת אודות מגוון מסלולי השקעה – החברה המנהלת את הקרן, התמהיל של הקרן, הביצועים והתשואות שלה עד כה והתנאים להשקעה בה. לפי מידע חשוב זה הוא יכול לדעת או להבין האם השקעה בקרן זו מתאימה למטרות הפיננסיות שלו, משרתת את האג'נדה הכלכלית שלו ותסייע לו לעמוד בהתחייבויות אישיות שהוא מציב בפני עצמו. למשקיע יש בחירה במאפיינים שונים של הקרן וחשוב מאד שהוא יהיה נאמן לעצמו וישקיע במסלולים שהוא גם מאמין בהם או במהות שלהם.

 

כניסה חלקה לעולם ההשקעות

אנשים רבים חוששים להתחיל להשקיע ולכן דרוש להם תהליך ליווי שהופך את הדרך להרבה יותר ידידותית וחלקה. ברגע שמבינים את דרך הפעולה של ההשקעות השונות ולאחר פרק זמן זה או אחר גם רואים את התשואה של הכסף – אין ספק שמרגישים סיפוק גדול וגם תחושת מסוגלות אישית. המידע כיום אודות מסלולי השקעה שונים נגיש וזמין ולכן חשוב מאד להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני שבוחרים קרן השקעות אלטרנטיביות או לפני שמקבלים את ההחלטה לבצע פעולה זו או אחרת.

חברת WISER מתמחה במתן ייעוץ וליווי של לקוחות עסקיים ופרטיים כאחד בעולם שוק ההון וההשקעות ותסייע בקבלת ההחלטות הנכונות המתאימות לכל משקיע ומשקיעה.

קניית נדלן בחול

אנשים רבים מתעניינים באפשרות של קניית נדלן בחול כהשקעה בתמורה לתשואה בדמות שכירות חודשית או מכירה ברווח לאחר שיפוץ או השבחת הכנס המדובר. בתקופה שבה יש התעניינות רבה בהשקעות, בבורסה או בשוק ההון גם ההשקעות בנדל"ן מקבלות לא מעט התייחסות ותשומת לב ואנשים בעלי הון גבוה פנוי פונים לתחום זה על מנת למקסם רווחים ולדאוג לכך שהכסף שלהם יעבוד עבורם ויגדל. יחד עם זאת, יש הרבה מה לדעת וללמוד ולכן מי שיש לו שגרה עמוסה ועיסוק מהותי לא בהכרח יכול לעזוב הכל על מנת להתעסק בהשקעה בנכס נדל"ני. מכאן שקנייה של נכס נדל"ני בחוץ לארץ דרך חברת ניהול היא אפשרות טובה מאד עבורו.

 

מה עושה חברה שמבצעת קניית נדלן בחול?

משקיעים שיש בידם סכום גבוה פנוי להשקעה יפנו אל חברה מקצועית שמבצעת קניית נדלן בחול לאחר בדיקה מעמיקה של כל מה שקשור להשקעה – המיקום של הנכס, העלויות של שירותי ההשבחה שלו, סיכויי ההשכרה או המכירה שלו לאחר ההשבחה והכרות מעמיקה עם הפן העסקי של המיקום ועם האוכלוסייה המקומית. אנשי מקצוע מומחים ומנוסים יקבלו את ההחלטה בנוגע לקניית הנכס ולשם כך יזמינו משקיעים להשתתף בקנייה, לקבל חלק יחסי מההכנסות וכך להגדיל את ההון שמאפשר לבצע את הרכישה. אותם משקיעים ייהנו מתשואה חודשית של השכירות או מהרווח שבו יימכר הנכס לאחר שישופץ.

 

הנוחות של השקעה בנדל"ן בחו"ל

השקעה כמו קניית נדלן בחול מתאימה למי שמעוניין להעביר את הכסף הפנוי שלו לחברת ניהול כאן בישראל שתעשה בשבילו את כל העבודה ותעדכן אותו מדי פעם על התקדמות הפרויקט. כך הוא יכול להמשיך בעיסוקיו הרגילים, הוא לא צריך לעזוב הכל ולהתעסק רק בהשקעה שלו והיתרון הגדול ביותר הוא ניהול ההשקעה על ידי אנשי מקצוע מנוסים, מיומנים וכאלה שיודעים בדיוק איך למקסם את ההשקעה ולדאוג למי שהשקיע.

מי שמתעניין בהשקעה דרך קניית נכס נדל"ן בחו"ל מוזמן אל חברת WISER, בעלת ניסיון רב בליווי עסקאות ובמתן ייעוץ מקצועי ועדכני בתחום מרתק זה.

 

 

 

הוספת מאמר לאתר?

    קידום אתרים מקצועי בגוגל קידום אתרים מקצועי בגוגל
    דילוג לתוכן