טופס מקוון

עסקים רוצים להעניק ללקוחות שלהם חוויית שירות מצוינת, לחסוך להם זמן יקר על בירוקרטיה ואם אפשר – גם לצמצם את העלויות. אלא שבמקרים רבים, טפסי הרשמה, הצהרות בריאות, הזמנות עבודה והסכמים, כל אלה עשויים לסרבל ולעכב תהליכים. היום הפתרון לבעיה הזו דווקא פשוט למדי, כאשר טופס מקוון מעוצב ופשוט יכול להגיע אל הלקוח בן רגע, לחסוך לו זמן ולאפשר לו לחתום על הצעת המחיר בתוך דקות, במקום להמתין לשליח שיגיע עם ערימות של ניירת, בזמן שהלקוח ישוב להתלבט האם לסגור עסקה. חברת iForms מזמינה אתכם ליהנות משלל היתרונות של הטפסים המקוונים, הן עבור הארגון והן עבור קהל היעד שלכם.

התרומה הרבה שיש לכל טופס מקוון להציע

טופס מקוון הוא פתרון אידאלי לעסקים בעידן הדיגיטלי, והנה כמה מהתרומות שיש לו לתת לכם:

  • חוויית הלקוח טובה יותר – הם מקבלים טפסים חכמים, בקלות ובן רגע
  • העלויות שלכם נמוכות יותר – חיסכון בנייר, דיו, מעטפות, בולים ועלויות שילוח אחרת
  • זמן תגובה מהיר יותר – הן מצד הלקוח והן מצד עובדי הארגון
  • ניטור יעיל של המידע – קבלת טפסים חתומים בתוך רגעים ומשלוח התראות במידת הצורך
  • זמינות גבוהה יותר – במקום שליח, הטפסים מגיעים דרך קישור בהודעת טקסט או בדוא"ל

אפשר בהחלט לזהות את היתרונות של הטופס המקוון, והם רבים וחשובים. זהו הפתרון האולטימטיבי שמספק מענה לכל הצרכים של כל הגורמים המעורבים. מהלקוח שמקבל טפסי רישום והזמנות עבודה עוד במהלך שיחת הטלפון עם איש המכירות, דרך העובד שחוסך זמן ובירוקרטיה שעשויים לעכב את עבודתו, ועד לארגון שמתנהל בצורה יעילה ומסודרת הרבה יותר. כך ניתן גם לחסוך בעלויות – וגם להתנהל היטב.

 

בשורה התחתונה

יצירת טופס מקוון היא משימה פשוטה ומהירה, מדויקת ונוחה להפליא. חברת iForms פורשת בפניכם כלים דיגיטליים מתקדמים ליצירת טפסים ומסמכים בתוך זמן קצר, לפי פורמט העיצוב המועדף עליכם ובהתאם לצרכי העסק. אתם אלה שקובעים את הכללים, את המבנה ואת השדות שנדרש הלקוח או העובד למלא. המערכת תדאג לכל השאר, כדי שתוכלו לעבוד בראש שקט ועם מינימום ניירת משרדית.

הוספת מאמר לאתר?

    קידום אתרים מקצועי בגוגל קידום אתרים מקצועי בגוגל
    דילוג לתוכן