ביטוח הובלות

הרגע סיימו להעמיס את הרהיטים, הציוד והכלים שלכם אל תוך משאית הובלות. לפני מספר דקות יצאה משאית ההובלות בדרכה לדירה החדשה. אתם מקבלים טלפון כי המשאית התהפכה. לצוות המובילים שלום אך הציוד ניזוק באופן קשה. הקרטונים עמוסים בציוד התעופפו באוויר, הזכוכית נשברה, הרהיטים נשרטו מכל עבר, המכשירים האלקטרוניים והדיגיטליים נהרסו ברובם. הנזק מוערך בעשרות אלפי שקלים ויכול להביע למאות אלפים. תלוי באיזו דירה מדובר.

למרבה הצער, התרחיש הזה או דומה לו יכול לקרות בכל עת. מדובר רק בתרחיש אחד מתוך עשרות. מה אם הגשם חדר לתוך המשאית האטומה? מה אם המובילים מיהרו עד כדי כך שפגעו בחלק מהציוד? מה אם שריפה פרצה ברכב? מה אם הזכוכית נשברה בגלל הטלטולים החזקים של הרכב? במאה ה-21 קיים פתרון לבעיה. ביטוח הובלות בירושלים. ניתן ע"י שירותי הובלות עצמם ואתם משלמים תוספת תשלום סמלית.

תנאי פוליסת ביטוח הובלות

תנאי פוליסת ביטוח הובלות במודיעין משתנה בין כל חברה. בפוליסת הובלות צריכים להופיע הגורמים לנזק, סוג הנזק וסכום הכיסוי. הגורמים יכולים להיות תאונה, שריפה, רשלנות המובילים, טלטולים, גניבה ועוד. הנזקים שיכולים להופיע בפוליסת הביטוח הם סדקים, שברים, פגמים, שריטות, הריסה טוטאלית או חלקית ועוד. וכן איזה ציוד נכלל בביטוח. רהיטים מעץ, ציוד מזכוכית, ציוד דיגיטלי ואלקטרוני ועוד.

ביטוח הובלות בסכומים נמוכים בדרך כלל מכסה נזק של עד 100,000 ₪ ומיועד לדירות קטנות. ביטוח בסכומים גדולים יכול לכסות נזק של עד חצי מיליון ש"ח ומיועד לדירות גדולות יותר של לפחות 3 חדרים הכוללים ציוד רב. בפוליסת הביטוח מפורט כמובן סוג רכב ההובלות שאמור לשרת אתכם. כל תנאי שאינו מתאים לכם ניתן לשינוי או תיקון. אל תהססו לבקש זאת מחברת הובלות. כל חברת הובלות יכולה להציג לכם את תנאי הפוליסה בצורה פשוטה כמו פקס או דוא"ל.

היתרון הגדול של ביטוח הובלות

לא כל שירות הובלות מספק ביטוח הובלות. חאפרים וחובבנים בוודאי שלא יספקו ביטוח כזה. לכן כדאי מאד להשתמש בחברת הובלות דירה בירושלים מקצועית שכן מספקת ביטוח הובלות או "ביטוח העברה". עצם העובדה כי התכולה מבוטחת תשנה את הגישה של המובילים אל הציוד שלכם. קרוב לוודאי כי יתנהגו ויעמיסו אותו בעדינות רבה יותר.

הוספת מאמר לאתר?

    קידום אתרים מקצועי בגוגל קידום אתרים מקצועי בגוגל
    דילוג לתוכן