איפור קבוע

נשים אוהבות איפור. אין יציאה מהבית ללא איפור, אפילו אם צריך לקפוץ לחנות הסמוכה על מנת לקנות מצרכים בסיסיים לבית. האיפור לוקח יחסית הרבה זמן אצל רוב הנשים, הקוסמטיקה והציוד עולים הרבה כסף והתהליך חוזר על עצמו כל יום. בתחום הקוסמטיקה קיים פתרון אשר נקרא איפור קבוע. תהליך קוסמטי שאחריו כמעט ואין צורך לשים איפור. אלה אם נדרש איפור מיוחד לטובת יציאה לאירוע. גם במים, באוויר וביבשה האיפור לא יורד. ולא רק נשים, אלה שתהליך האיפור הקבוע מתאים גם לגברים. מכיוון שבדרך כלל לא באמת רואים שמדובר באיפור, אלה במראה טוב יותר שאינו דורש איפור.

איפור קבוע – הכנה

כאשר הולכים על איפור קבוע יש לבחור את העיצוב, הצבעים ותווי הפנים האידיאליים שיכולים להתאים לכם. לכן, לפני איפור קבוע מומלץ לשים איפור זמני עם חומרי קוסמטיקה רגילים ומחיקים על מנת לבדוק כי אכן האיפור הספציפי מתאים לכם ומוצה חן בעיני הסובבים אתכם. אם האיפור הקבוע לא יימצא חן בעינכם, ההסרה שלו מסובכת יותר מהסרת איפור קוסמטי רגיל. לכן, ההחלטה איזה איפור מתאים לכם צריכה להתבצע לפני התהליך. רגישות לחומרים, מחלות עור, בעיות בקרישת הדם וגורמים נוספים מצריכים בדיקה ע"י רופא האם אכן ניתן להתאים לכם טיפול של איפור קבוע.

איפור קבוע – איך זה עובד?

באמצעות מחט חשמלית מחדירים לתוך שכבות העור שלנו צבעים טבעיים המופקים ממים מינרלים. הצבעים מוחדרים לתוך שכבת הדרמיס והצבע המצוי מעצב את מראה הפנים. טכניקה נוספת אשר יכולה לסייע בתהליך איפור קבוע היא הדגשת תווי הפנים. ניתן לומר, כי איפור קבוע מתבצע בצורה דומה ליצירת קעקוע על גבי הגוף. בניגוד לקעקוע שנשאר לתמיד, האיפור הקבוע יורד לאחר כמה שנים למרות שמו "איפור קבוע". מדובר באיפור זמני לתקופה ארוכה מאד ואלטרנטיבה מצוינת לכל מי שרוצה ליצור לעצמו זמן פנוי במקום להיות עסוק באופן יום יומי בסידור המראה החיצוני. לאחר מספר שנים, ניתן לחזור על הטיפול שנית. דבר שעושים מטופלים רבים.

איפור קבוע – טיפול בידיים טובות

בניגוד לטיפולים אסתטיים רבים אחרים, אין צורך ברופא על מנת לבצע איפור קבוע. לכן, כל קוסמטיקאי עם ניסיון מועט יכול להצהיר כי מספק שירותי איפור קבוע. אך בפועל איכות האיפור תלויה רבות באדם שמבצע את הטיפול על גבי הפנים שלנו – מקום בולט בו אין מקום למשחקים. לכן, לא כדאי לחפש את הזול, אלה לקבל הצעות ממרפאות אסתטיקה מנוסות ומיומנות. שירות עם המלצות, תוצאות מוכחות וצוות מקצועי בלבד. באתרנו תוכלו לבצע השוואת מחירים בין מרפאות האסתטיקה המובילות באיפור קבוע.

איפור קבוע – דברים שכדאי לדעת

מומלץ לסגור על איפור קבוע בתום פגישת ייעוץ. יש לוודא כי הקליניקה נותנת חשיבות להיגיינה, הצוות משתמש בכפפות, הציוד וחומרי הצבע הוקצו רק בעבורכם ובכלל דואגים לבדוק את העבר הרפואי שלכם לפני נתינת טיפול של איפור קבוע. בתהליך של איפור קבוע לא מבצעית הרדמה מקומית אלה שימוש בחומר מאלחש. בסך הכול, התהליך לוקח כשעה. לא רק על גבי הפנים ניתן לעשות איפור קבוע, אלה גם על גבי הראש על מנת לטשטש שערות דלילות על הקרקפת. כל אזור בגוף הכולל צלקות וכתמי פיגמנטציה יכול לזכות לטיפול של איפור קבוע. פתרון מעולה יחסית וניתן לוותר על ניתוח להסרת כתמים.

הוספת מאמר לאתר?

    קידום אתרים מקצועי בגוגל קידום אתרים מקצועי בגוגל
    דילוג לתוכן