אינסטלטורים

צריכים אינסטלטור? נסתם לכם הכיור? הניאגרה נוזלת? הביוב עולה על גדותיו? בעיות אינסטלציה הן עניין מטריד המשבש את שגרת החיים בבית, ואם אתם רוצים לטפל בכך מהר ככל האפשר, צריך למצוא אינסטלטור מתאים ומקצועי שיפתור לכם את הבעיה ועכשיו.

ממה להיזהר כאשר אנו בוחרים אינסטלטור

בחירת אינסטלטור אינה עניין של מה בכך. אינסטלטור לא מנוסה ולא מקצועי יכול לגרום לנזק גדול יותר ממה שהיה, או לכך שבעיות האינסטלציה יחזרו מיד לאחר שטיפל בבעיה. בנוסף לאינסטלטורים המקצועיים בשוק ישנם לא מעט אנשים המציגים עצמם כאינסטלטורים מוסמכים ומקצועיים, אך בעצם אין להם ניסיון בתחום והם פשוט ייקחו את כספכם וישאירו אתכם עם הבעיה.

כיצד לבחור אינסטלטור מתוך מבחר אינסטלטורים

חשוב לבחור נכון ולכן כדאי לבחור אינסטלטור בנהריה ותיק ומנוסה או אינסטלטור המועסק בחברת אינסטלציה מוכרת ומומלצת. מאחר ואין צורך ברישיון או הכשרה כדי לעבוד בתור אינסטלטורים כדאי לבחור אינסטלטור בעל תעודה של קבלן שיפוצים. לאחר שוידאתם שהאינסטלטור מקצועי ובעל שנות ניסיון בתחום עבודות אינסטלציה, יש לבקש ממנו שמות של ממליצים שאצלם ביצע עבודות שונות בתחום האינסטלציה, לצורך התרשמות לגבי איכות ומקצועיות העבודה שלו.

בנושא המחירים חשוב לא להתפתות להצעות מחיר זולות במיוחד. מחירים זולים מאוד בתחום של עבודות אינסטלציה, תיקונים או שיפוצים, יכולים להצביע על איכות עבודה נמוכה. לכן רצוי מאוד לבצע סקר שוק ולקבל כמה הצעות על מנת להבין מה המחיר הסביר עבור עבודת האינסטלציה או השיפוצים. אל תשכחו שקיים תעריף יום ותעריף לילה. במקרה של בעיות אינסטלציה דחופות נסו להזמין את איש המקצוע בשעות הבוקר או אחר הצהריים המוקדמות. מהשעה 17:00 ובמיוחד בלילה, המחירים של ביקור אינסטלטור גבוהים באחוזים ניכרים לעומת שעות העבודה הרגילות.

חשוב לבצע את הבדיקות לבחירת אינסטלטור בנשר – הן יבטיחו לכם שירות הוגן, יסודי, מקצועי ומהיר. במידה ודירת המגורים או הבית בו אתם גרים מבוטח, כדאי לבדוק אם הפוליסה שלכם כוללת גם טיפול בבעיות אינסטלציה. תוכלו לברר מול חברת הביטוח שלכם מהי חברת האינסטלטורים שעובדת איתם, וכן לברר מה תהיה עלות ההשתתפות העצמית שלכם.

אם אכן אתם מכוסים בביטוח הדירה שלכם על בעיות אינסטלציה שימו לב שהטיפול שתקבלו מצד האינסטלטור של חברת הביטוח יהיה נקודתי בלבד. אם תתגלה בעיה בצינור, ייתכן ואינסטלטור ביקנעם מטעם חברת הביטוח יחליף רק את החלק הבעייתי, ולא יחליף את כל הצינור גם אם יש צורך בכך. לכן מומלץ לבדוק היטב מה כלול בשירות שמוצע לכם מטעם הביטוח ואולי לשקול להזמין בכל זאת אינסטלטור פרטי במקרים מסוימים.

עבודות אינסטלציה הן מורכבות ולעיתים אף מסוכנות. האינסטלטורים עובדים בעזרת כלי עבודה כבדים, וחומרים כימיים העלולים לסכן אותם ואת בני הבית. לפיכך חשוב לבקש מהאינסטלטור שבחרתם להקפיד על כללי עבודה בטיחותיים הנדרשים ממנו ולהקפיד על כך בעת ביצוע העבודה.

הוספת מאמר לאתר?

    קידום אתרים מקצועי בגוגל קידום אתרים מקצועי בגוגל
    דילוג לתוכן